Скасування візових вимог відзначили підняттям прапору

.

Рада Міністрів ЄС ухвалила рішення щодо скасування візових вимог для громадян України. З цієї нагоди, а також у рамках відзначення Дня Європи, на головній площі Кропивницького

представники молоді Кіровоградщини урочисто підняли Державний Прапор України та Прапор Європейського Союзу. Церемонія відбулася одночасно в усій державі. Учасників урочистостей привітав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Окрім учнів та студентів – активістів Кіровоградського та Олександрійських молодіжних парламентів, у заході взяли участь військовослужбовці, представники громадськості, релігійних громад та національних діаспор області, посадовці, діячі культури, спортсмени. Під командуванням військового комісара Кропивницького військкомату полковника Владислава Зуєва прапороносна група почергово підняла Державний Прапор України та Прапор Євросоюзу. У виконанні оркестру духових інструментів "Зміна" обласного дитячо-юнацького центру пролунали Славень України та Гімн Євросоюзу – "Ода радості".

Вітаючи учасників урочистого заходу, Сергій Кузьменко зауважив:

– Сьогодні ми приєдналися до великої родини вільних людей. Рада Міністрів Європи завершила багатовіковий шлях України до європейського майбутнього.
Очільник області підкреслив, що останнім часом Кіровоградщина тісно співпрацює з європейськими партнерами – поглиблюється економічна співпраця та культурні зв’язки, збільшується кількість представників області й держави, які навчаються в Європі чи подорожують країнами ЄС.
– Ми не дозволимо, щоб в Україні відбувалися процеси, які не відповідають демократичним стандартам. Переконаний, що наша молодь захистить вибір українського народу на право жити в сучасній, мирній, заможній європейській Україні, – наголосив Сергій Кузьменко.
З вітальними промовами також виступили перший заступник голови облради Юрій Гугленко, міський голова обласного центру Андрій Райкович та представники молодіжних організацій, які відзначили, що 2017 рік увійде в історію як початок нової європейської ери України.
 
Пише сайт Кіровоградської облдержадміністрації.

Свежее фото города

Коментарии